طراحی وب سایت نیازمندی , طراحی سایت تبلیغاتی , طراحی سایت آگهی

امروزه تبلیغات در هر زمان و شرایطی حتی برای کسب و کارهای بسیار بزرگ لازم و ضروری میباشد. حتما این جمله را از فرد دیگری شنیده اید یا خودتان ایمان دارید که شرکتهای بزرگی مانند کوکاکولا و بنز و آدیداس و بسیاری از شرکت های دیگر هنوز در حال تبلیغات و معرفی محصولات جدید خود هستند. بنابراین در هر حد و اندازه که باشیم تبلیغات میتواند خون تازه ای در رگهای کسب و کار ما ایجاد نماید.

از طراحی سایت هایی که این روزها بسیار رایج هستند میتوان طراحی وب سایت های تبلیغاتی و طراحی سایت آگهی را نام برد. یکی از اولین طراحی سایت های فارسی تبلیغاتی سایت ایستگاه بود که هم اکنون بسیار بیننده دارد و جزء سایتهای موفق در این زمینه است. طراحی سایت تبلیغاتی و طراحی سایت آگهی به سرعت طرفداران خود را پیدا کرد و عده ی زیادی به سمت این وب سایت ها کشیده و جذب شدند .


طراحی وب سایت تبلیغات و طراحی سایت تبلیغاتی و طراحی وب سایت نیازمندی تقریبا در یک جهت و با استراتژی مشابهی فعالیت میکنند . هدف اصلی تمامی این طراحی سایت ها تبلیغات است که به دنبال آن درامد نیز به وجود می اید و بعد از آن بحث به سود زیاد خواهد رسید .

 هدف این وبسایت ها ( طراحی سایت تبلیغاتی ) و طراحی سایت کسب درامد است و برای اینکه به این هدف برسند باید با یک مدیریت خوب خود را به هدف نزدیک کنند و از تبلیغات درست استفاده کنند تا با یک بازاریابی و تبیغات صحیح سایت خود را مطرح کرده و بشناسانند و درامد خود را تضمین کنند .


داشتن ایده هایی خاص برای جذب مخاطب در سایت های آگهی بسیار مهم است ، وایده باید بر اساس نیاز کاربران که از سایت بازدید می کنند فکر شده ، و همه جوانب آن بررسی و سپس پیاده سازی شود ، هر چیزی که به ظاهر و از نظر خودتان مفید است شاید اصلا برای کاربران جذاب نباشد . طراحی سایت تبلیغاتی
 
برای مثال مدل کسب درآمد سایت دیوار . با فوری کردن آگهی از افراد هزینه دریافت می کند .


بسیاری از کارفرمایانی که  طراحی سایت آگهی و نیازمندی را از ما درخواست می کنند، در نظر دارند که سایت های تخصصی در زمینه های مختلف پیاده سازی شود ، مثلا سایت آگهی در زمینه ساختمان  و یا سایت نیازمندی برای جنس های معاوضه ای و . . .  ما از این کارهای استقبال می کنیم و می توانیم ایده و نظر شما را در وب اجرا کنیم .
گاهی اوقات ایده های از قبل طراحی شده هم نتیجه خوبی می دهد ، مثلا داشتن یک وب سایت برای خرید و فروش بکلینک سئو، یا سفارش آگهی های رپورتاژ ، وب سایت هایی نمونه های آن بسیار زیاد است و شما هم می تواند یکی از آنها باشید و به کسب در آمد بپردازید

طراحی سایت آگهی و نیازمندی چندین بخش دارد میتوانید مکانی را برای کاربران در نظر بگیرید تا در صورتی که کاربران وب سایت شما بخواهند آگهی های خود را بالاتر از آگهی های افراد دیگر و به صورتی ویژه در سایت به نمایش بگذارند از پلان های مخصوص که در طراحی سایت دارید استفاده کنند و به صورت آنلاین مبلغ را بپردازند . طراحی سایت تبلیغاتی می تواند افراد زیادی را در کنار شما نگاه دارد و به ان ها این فرصت را بدهد تا آگهی های مورد نیاز خود را در طراحی سایت شما قرار داده و به نمایش بگذارند .تبلیغات همیشه و همواره و در تمامی شرایط بخش مهم و اساسی از فرآیند تولید و فروش یک کالا و محصولات به شمار می رود. در حقیقت بدون استفاده از تبلیغات محصول شما ناشناخته باقی مانده و یا به سختی شناخته می شود و دیگر شما نباید امید چندانی به فروش موثر آن داشته باشید و یا انتظار داشته باشید که از این طریق سود بالایی را کسب نمایید .به این نکته توجه کنید که مبحث سئو و بهینه سازی سایت در وب سایت های آگهی وطراحی سایت نیازمندی بسیار حائز اهمیت است و در واقع میتوان گفت سئوی سایت ضامن موفقیت سایت تبلیغاتی شما خواهد شد زیرا کاربرانی که آگهی های خود را در طراحی سایت قرار میدهند در صورتی نتیجه میگیرند که آگهی هایشان در گوگل دیده شود و مشتری هدفمند به سمت وبسایت و طراحی سایت هدایت شده که بیشتر مشتریان از طریق موتورهای جستجو با وب سایت مورد نظر آشنا میشوند به آن سر میزنند .

طراحی سایت تبلیغاتی در صورتی موفق عمل خواهد کرد که از سوی شرکت طراحی سایت خبره ای انجام گیرد؛ چرا که در طراحی اینگونه سایت ها نیاز به دانش و تخصص زیادی است، آنچه شرکت های طراحی باید به آن نگاه ویژه ای داشته باشند استفاده از گرافیک مناسب و درخور شرکت سفارش دهنده است.

چرا که گرافیک سایت زیبا و مناسب و جذاب باعث جذب مشتری و در نتیجه افزایش بازدید از طراحی سایت می شود. در صورتی که طراحی سایت از گرافیک جذابی برخوردار نباشد به دلیل وجود طراحی سایت های مشابه زیاد خیلی زود با شکست مواجه می شود.

آنچه باعث ماندگاری و افزایش اعتبار در طراحی سایت خواهد شد جذب فروشندگان و خریداران زیاد به طراحی سایت است که حتی این موضوع نیز به دارا بودن جذابیت بالا در طراحی سایت برای جلب مشتری بستگی دارد.

بعد از طراحی سایت تبلیغاتی اقدامات زیادی را برای جذب مشتری می توان انجام داد از جمله اقدامات مفید در این خصوص می توان به ثبت آگهی های رایگان در طراحی سایت پرداخت تا بدین ترتیب عده زیادی از مشتریان به دلیل استفاده از امکان رایگان طراحی سایت برای درج کالا یا محصولات خود به طراحی سایت تبلیغاتی موردنظر کارفرما هدایت شوند.

البته با یک سری دیگر از اقدامات نیز در حیطه طراحی سایت تبلیغاتی می توان دست زد و آن هم اینکه طراحی وب سایت امکانات جدید ، ویژه و تخفیف داری به مشتری ارائه دهد تا مشتری قانع شود . بهترین راهی که بتوان محصول یا کالای خود را تبلیغ کرد استفاده از طراحی سایت تبلیغاتی مورد بحث است.


طراحی وب سایت نیازمندی دیوار
طراحی وب سایت تبلیغاتی مانند دیوار و شیپور


چگونه یک طراحی سایت تبلیغاتی بسازیم؟

لیستی از امکاناتی که در یک طراحی سایت تبلیغاتی میتوان استفاده کرد ذکر شده است البته تمامی این بخشها قابل کم و زیاد کردن است و شما میتوانید با توجه به نیاز و درخواست مشتریان خود این امکانات را به طراحی سایت انان پیشنهاد بدهید :

    قرار دادن سیستم ثبت نام در وب سایت برای درج آگهی های مختلف

طراحی وب سایت مشابه شیپور
    محاسبه خودکار هزینه انواع آگهی ها در طراحی سایت تبلیغاتی


    گروه بندی آگهی ها بصورت آگهی های استانی یا منطقه ای در طراحی سایت تبلیغاتی


    پرداخت هزینه انواع آگهی از طریق روش های آنلاین و غیر آنلاین


    قرار دادن بخش مشخصی برای انواع آگهیهای ویژه یا رایگان ، ستاره دار و ... در طراحی سایت تبلیغاتی


    فرم تماس با ما و بقیه فرم هایی که برای ثبت نام طراحی سایت تبلیغاتی احتیاج است


    بخش مدیریت و ویرایش آگهی ها در طراحی سایت تبلیغاتی


    امکان دسته بندی کردن آگهی ها و گذاشتن زیر گروه برای دسته های مختلف آگهی ها


    گذاشتن ستاره برای اولویت هایی که در آگهی ها تعیین میکنید


    آمار طراحی سایت تبلیغاتی : بخشی است شامل تعداد آگهی موجود و آگهی امروز، تعداد کل بازدید ها


    گذاشتن امکان تماس با آگهی دهنده در طراحی سایت تبلیغاتی


    قرار دادن بخش آگهی رایگان در وب سایت برای تبلیغاتضامن موفقیت وبسایت آگهی بالا بردن سئو سایت است و این موضوع مهمی است که حتما در طراحی سایت آگهی باید در نظر گرفته شود.

اگر وب سایت شما بیننده زیادی داشته باشد مسلما آگهی های بیشتری هم نصیب آن خواهد شد. وب سایت های آگهی که توسط ما طراحی و پیاده سازی خواهند شد علاوه بر اینکه به طور اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد شامل تمامی اصول سئو (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) خواهد بود و لذا بیننده بیشتری را به سمت سایت شما هدایت خواهد کرد.


علاوه بر امکاناتی که در بالا که ذکر شد برخی از امکانات طراحی وب سایت آگهی ( طراحی سایت تبلیغاتی ) به صورت زیر است:


طراحی اپلیکیشن دیوار
1.  تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات


2.تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات


3. قابلیت تعریف بینهایت مدیر با سطح دسترسی های مختلف


4. مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا


5. مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی ( متن ایمیل توسط شما قابل تغییر است )


6.طراحی با امکانات سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)


7.امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها


8.تعریف روشهای پرداخت با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه


9.قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش


10.قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی ( شماره حساب و شماره کارت 16 رقمی )


 11.مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري


12.امکان افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص


13.امکان ورود اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان


14.امکان ایجاد پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت


15.بروز رسانی خودکار سایت شما بدون نیاز به دخالت شما بصورت کاملا اتوماتیک و خودکار


16.امکان مدیریت منوهای سایت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ترتیب گذاری و مدیریت اطلاعات صفحات


17.سیستم مدیریت تبلیغات بنر

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات سایت های نیازمندی و تبلیغاتی طراحی شده توسط شرکت ما می باشد و علاوه بر امکانات فوق موارد بسیار زیاد دیگر به همراه ایده و طرح شما نیز در سایت های طراحی شده توسط این شرکت وجود خواهد داشت .


طراحی اپلیکیشن نیازمندی دیوار
مزایای طراحی سایت تبلیغاتی توسط طراحی سایت نوین رسانه


برخی از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی (طراحی سایت نیازمندی) توسط طراحی سایت نوین رسانه به صورت زیر است :

    امنیت بسیار بالا


    سرعت لود شدن صفحات قابل قبول و سریع


    گرافیک مناسب و طراحی ظاهر اختصاصی سایت


    سئو سایت بسیار قوی و قرار گرفتن آگهی ها در نتایج بالای گوگل


    پشتیبانی مناسب


    مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو برای مشتریان طراحی سایت


    پنل مدیریتی بسیار ساده و روان

لازم به توضیح است که بحث سئو در سایت های آگهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ضامن موفقیت وب سایت تبلیغاتی می باشد. زیرا در صورتی آگهی دهنده نتیجه مناسب را در گوگل خواهد دید که مشتری هدفمند به سمت آگهی درج شده در سایت هدایت شود و اینگونه از مشتریان از طریق موتورهای جستجو به سمت سایت شما هدایت می شوند.

طراحی سایت تبلیغاتی به صورت اختصاصی

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی توسط ما طراحی گرافیک و امکانات سایت به صورت اختصاصی می باشد که دقیقا بر اساس خواسته ها و نیازهای شما انجام خواهد شد. بنابراین می توانید با داشتن یک سایت تبلیغاتی متفاوت و ایده ای نو در بازار اینترنت کسب درآمد کنید.

طراحی سایت نیازمندی - طراحی سایت تبلیغاتی - طراحی سایت آگهی

لطفا توجه کنید که وب سایت های تبلیغاتی و نیازمندی طراحی شده توسط ما به صورت یک پکیج آماده و بدون پشتیبانی ارائه نمی شود بلکه ما بر اساس نیازها و خواسته های شما وب سایت را به صورت بهینه سازی شده برای گوگل طراحی میکنیم و به همین دلیل احتمال موفقیت بیشتری نسبت به استفاده از اسکریپت های آماده و بعضا بی کیفیت در این زمینه دارید.

وب سایت ابزار شما در راه موفقیت در اینترنت است و اگر از ابزار مناسبی استفاده نکنید قطعا بازدهی لازم را نخواهید داشت بنابراین در انتخاب ابزار خود دقت لازم را مبذول فرمایید. قطعا در صورتی که سایت نیازمندی شما حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد نمی تواند درآمدزایی کافی و بازدهی لازم را داشته باشد.

از طرف دیگر برای موفقیت در بازار اینترنت داشتن یک ابزار خوب به تنهایی کافی نیست و مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تلاش، پشتکار و دانش مرتبط با بازاریابی اینترنتی دارید. البته در این مورد نگران نباشید زیرا کارشناسان شرکت ما شما را در این راه راهنمایی می کنند و میتوانید از خدمات سئو و مشاوره بازاریابی اینترنتی شرکت ما در این زمینه بهره بگیرید.

برای رسیدن به این هدف فقط کافیست تا با ما تماس بگیرید و همین امروز وب سایت خود را سفارش بدهید. شرکت طراحی سایت نوین رسانه با تیم قوی و برجسته و سابقه ی طولانی در زمینه طراحی وب سایت و انجام پروژه های مختلف اقدام به تهیه پکیج های آماده طراحی سایت کرده است تا آنها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .