\"\\"\\"\"

دنیای امروزی تبادل اطلاعات بین افراد در سراسر جهان را بسیار ساده و آسان نموده و این امر با این حجم وسیع هرگز در تاریخ بشر سابقه نداشته است. گروه طراحی و برنامه نویسی نوین رسانه از پیشتازان در زمینه ی خدمات نوین وب بوده است و رعایت حداکثر کیفیت را مبنای رسیدن به اهداف خود می داند. نوین رسانه با بیش از 10 سال فعالیت و داشتن سوابق درخشان بسیار مفتخر می باشد که کاربران زیادی را خشنود نموده است. ما مدعی هستیم توانسته ایم بیش از پانصد پروژه و مشترک در زمینه های مختلف نرم افزارهای تحت وب از سرتاسر دنیا را حمایت و پشتیبانی کنیم.مأموریت ما نه فقط طراحی و یا تحویل اولیه محصول است بلکه پیش برد کامل اهداف شما در فضای مجازی است. سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص،مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است. ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی بدون نقص در نوین رسانه را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1-طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100 بدون استفاده از ابزارهای سایت ساز موجود مانند جوملا،وردپرس،OpenCart و.... .

2- بهره مندی از کنترل پنل جدید نوین رسانه این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3- عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

4- استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

 

روابط عمومی:     info [at] novinresaneh.com

 شماره تلفنهای تماس 77588344-021  یا  9198516007 (+98)

آدرس  :    تهران , خیابان مطهری , کوه نور , کوچه 6 , پلاک3 , واحد 4

 * برای مشاوره و ارتباط با ما تنها از طریق شماره موبایل اقدام کنید

نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل:
سايت :
تلفن :
دريافت كننده :  
متن :
کد امنیتی :

تغییر


 

[tags]