طراحی وب سایت بازرگانی

از زمانیکه استفاده از اینترنت بسیار گسترده شده، بیشتر شرکتها از جمله شرکتهای بازرگانی فعالیت خود را به طرق مختلف به ابزارهای ارتباطی آنلاین توسعه داده اند و علاوه بر جذب مشتری مطابق روش های سنتی به جذب مشتری های اینترنتی هم می پردازند. در واقع یک شرکت بازرگانی با استفاده از فعالیت های آنلاین و معرفی آن شرکت و فعالیت هایش در فضای مجازی، نه تنها به مشتریان بیشتری دست خواهد یافت، بلکه از این طریق محدوده معرفی و عملکرد خود را نیز افزایش داده و حتی می تواند تجارت و شرکت و محصولات خود را بدون محدودیت زمانی  و مکانی به داخل  خارج از کشور معرفی کنید.

 

 

برای بازرگانان جذب مشتری جزء اولین اولویت های آنها در موفق شدن و رونق کسب و کارشان میباشد. البته رسیدن به این مهم کار چندان آسانی نیست بطوریکه که از هر ابزاری میتوان برای جذب مخاطبان برای فروش کالا و سرویس های خود استفاده نمود. وجود وب سایت میتواند رسیدن به این هدف را آسانتر  نموده و از بستر و شرایط کاربران بسیار زیاد آنلاین بهره برداری نمود.
امروزه فروشگاه های آنلاین بسیار خوب و جامعی در ایران مشغول به فعالیت میباشند که میتواند این گفته را اثبات نماید. میتوانید با معرفی خود و سازمانتان و مدت زمان فعالیت و همچنین موفقیت هایی که در امر بازرگانی داشته اید, خود را به مخاطبان خود بهتر و بیشتر بشناسانید.


ارائه رزومه کاری به صورت آنلاین امروزه در هر کسب و کاری متعارف شده است چرا که بسیاری از مخاطبان آنلاین وب سایت بازرگانی شما با همین روش رزومه را برای دیگران ارسال و ایمیل مینمایند و این امر باعث معروفیت و بیشتر دیده شدن شما خواهد شد.


خریداران حتی در سطح کلان همیشه به دنبال تخفیف بوده اند. بنابراین میتوانید با طراحی یک سیستم دقیق تخفیف, در صورت خرید آنلاین, کاربران را بیشتر در وب سایت خود نگه دارید تا بازدید کنندگان روزانه شما افزایش پیدا نماید. در نهایت به خاطر داشته باشید که در کنار مشتریان سنتی خود باید مشتریان جدید آنلاین که قرار است با کسب و کار شما آشنا شوند را هم راضی و خشنود نگه دارید. بنابراین به گونه ای وب سایت را برای شما طراحی خواهیم نمود که بالاترین رتبه را در موتور جستجوی گوگل داشته باشید.


معرفی نمایندگی های فروش میتواند مخاطبان زیادی را برای وب سایت شما به ارمغان بیاورد و دیگران به راحتی شما را پیدا نمایند. همچنین نمایش محصولات منتخب یا قوانین جدیدی که برای یک کالای خاص در کشور تصویب میشود را میتوان با بهترین کیفیت به سمع  و نظر مخاطبان آنلاین وب سایت خود برسانید.

همیشه وجود بخش اخبار و مقالات در هر وب سایتی مخصوصا وب سایت بازرگانی میتواند باعث گردد تا هر روزه بر حسب عادت کاربران وارد وب سایت مورد نظر گردند. همچنین وجود این قسمت خودش به عنوان بالا رفتن رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر مانند گوگل خواهد شد. بطوریکه کاربران با تایپ کلمه کلیدی خود در این وب سایت ها در اولین نتایج جستجو, وب سایت شما را خواهند دید که این امر باعث افزایش فروش شما هم خواهند شد.


علل اهمیت داشتن یک وب سایت بازرگانی برای یک شرکت بازرگانی

معرفی شرکت بازرگانی در ورای مرزها و عدم وجود محدودیت مکانی
ایجاد یک پل ارتباطی میان شما و مردم حتی در زمان های غیر کاری
معرفی خدمات و محصولات شرکت و حتی امکان فروش آنها در هر زمانی و بدون نیاز به کارشناسان فروش
ایجاد زیر بنا و پایه مهم و اولیه برای بازاریابی آنلاین و اینترنتی

طراحی یک وب سایت بازرگانی شما را به چه هدفی می رساند؟

بسیاری از شرکتهای بازرگانی به دنبال توسعه بازار خودشان یا بازار هدفشان هستند، بنابراین این شرکت ها از طریق داشتن یک وب سایت می توانند به بازاریابی اینترنتی در اندازه بازارهای بین المللی دست بزنند و مشتریهای جهانی برای خود پیدا کنند.
با داشتن چنین وب سایتی اسم شرکت شما با کلیدواژه هایی از جمله "شرکت بازرگانی" ،  "بازرگانی جهانی" و "خدمات بازرگانی" آمیخته خواهد شد و در نتیجه به چشم مشتریان و در مقایسه با رقیبان شما اعتبار بیشتری خواهید داشت و نام تجاری شما برند خواهد شد و به معروف و مشهور شدن شما خواهد انجامید.
اما ممکن است هدف شرکت بازرگانی شما ورای این موارد باشد و بخواهید بصورت کاملا حرفه ای و حتی فروشگاهی در عرصه اینترنت و فضای مجازی ظاهر شوید و به جذب مشتری بپردازید، بنابراین به شما خواندن پکیج طراحی وب سایت بازرگانی حرفه ای را پیشنهاد می دهیم.

طراحی سایت بازرگانی بر اساس نوع و روند کاری شرکت پیاده سازی و اجرا می گردد.

علی الخصوص چند زبانه بودن وب سایت شرکت بازرگانی (یک یا چند زبان بین المللی دنیا) از موارد مهم در ساخت وب سایت های تجاری و طراحی سایت شرکت صادرات و واردات است. چون ویژگی برجسته طراحی سایت بازرگانی ملاک قرار دادن بازاریابی جهانی می باشد. منبع درآمد کمپانی های بازرگانی از طریق داد و ستد با مشتریان ساکن در نقاط مختلف جهان و از طریق صادرات و واردات محصولات تامین می گردد. از اینرو برای استمرار و قوّت گرفتن فعالیت شرکت های بازرگانی، بایستی طراحی وب سایت بازرگانی به گونه ای انجام گیرد که محدودیت های زمانی و مکانی را از میان برداشته و داد و ستد و معاملات برون مرزی و همینطور درون مرزی براحتی صورت گیرد.

طراحی سایت شرکت بازرگانی

هم اینک و بویژه در آینده خیلی نزدیک رقابت شرکت های بازرگانی در عرصه وب و فضای مجازی بطور شگفت آوری رو به فزونی خواهد گذاشت. لذا مدیران شرکت های تجاری با توجه به این مقوله و با آینده نگری از هم اکنون به فکر راه اندازی و تاسیس یک وب سایت اینترنتی برای خود باشند.هدف هایی در طراحی وب سایت بازرگانی، توسعه تجارت شما و یافتن مشتریان جدید در بازار کشورهای دیگر است.

 

از سرویس های مهم طراحی سایت بازرگانی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • طراحی صفحه معرفی یا درباره ما
  • طراحی صفحه محصولات به همراه طبقه بندی کالاها، توضیحات کامل و درج عکس کالاها با توجه به نوع فعالیت تجاری شما
  • طراحی صفحه ثبت سفارش
  • طراحی صفحه پرداخت آنلاین
  • طراحی پنل اختصاصی اس ام اس برای ارسال پیامک به مشتریان جهت اطلاع رسانی در خصوص کالاهای جدید و یا تخفیف ها و …
  • طراحی فرم ارتباط مشتریان با مدیر شرکت یا مدیران فروش
  • طراحی صفحه نظرسنجی

     

لینک مشخصات طراحی وب سایت بازرگانی حرفه ای

اما در زیر اصول پایه ای که در هر وب سایت بازرگانی بایستی رعایت شود را با شما به اشتراک می گذاریم.

مهم ترین قسمت در طراحی وب سایت بازرگانی

معرفی محصولات یا خدمات
برای یک شرکت بازرگانی اینکه محصولات و خدماتتان را به بهترین شکل و در بهترین و مناسب ترین قسمت های وب سایت تان معرفی کنید، اهمیت زیادی دارد. اگر شما محصولات یا خدمات تان را در صفحات داخلی و بسیار دور از نظط مشتری معرفی کنید، آنگاه مشتری جذب سایت شما نخواهد شد و نرخ خروج تان افزایش خواهد یافت.

طراحی وب سایت صادرات و واردات

چند زبانه بودن

اگر شما یک شرکت بازرگانی هستید که اتفاقا واردات یا صادرات دارید، برای معرفی محصولات، خدما و یا شرکت تان به مشتریان خارجی حتما بایستی بنا به زبان مشتریان هدف تان یک وب سایت با زبان دیگری نیز داشته باشید و بدین وسیله داشتن یک وب سایت چند زبانه به شما توصیه می شود.


داشتن فروشگاه اینترنتی و به عبارتی طراحی وب سایت فروشگاهی و بازرگانی
اگر می خواهید محصولات شرکت بازرگانی خود را به مردم معرفی کنید و امکان فروش آن محصولات را داشته باشید، موجودی واردکنیدو مردم / شرکتهای طرف قرارداد تان به اندازه آن موجودی بتوانند خرید کنند، شما حتما به یک وب سایت فروشگاهی / بازرگانی نیاز خواهید داشت.


داشتن قالب ریسپانسیو یا واکنشگرا
مشتریان شما ممکن است با استفاده از هر وسیله ای از جمله موبایل/ تبلت/ لپتاپ و یا کامپیوتر وارد وب سایت شما بشوند، و به همین دلیل وب سایت شما بایستی در هر یک از این دستگاه ها به درستی باز شوند، به همین دلیل ما داشتن یک وب سایت ریسپانسیو را به شما اکیدا توصیه می کنیم.


اعمال قوانین سئو درون سایتی
یک وب سایت تا زمانیکه توسط موتورهای جستجو و یا با جستجوی مشتریان بالقوه باز نشود، یا بعبارتی پیدا نشود، تاثیر چندانی بر کسب و کار شما نخواهد گذاشت. از این رو داشتن سئو برای وب سایت بسیار مهم است.
مشاوره قوی و آموزش استفاده از تبلیغات گوگل برای جذب مشتری بیشتر


ما می توانیم تا رسیدن شما به سئو مناسب، با ایجاد کمپین های تبلیغات آنلاین در گوگل برا شما مشتری ایجاد کنیم یا به عبارتی کاری کنیم که وب سایت شما دیده شود.